MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Külmad käed, jalad

Go down 
3 posters
AuthorMessage
egil4427

egil4427


Posts : 26
Join date : 2009-08-16
Location : Pärnu

Külmad käed, jalad Empty
PostSubject: Külmad käed, jalad   Külmad käed, jalad EmptyWed Oct 21, 2009 1:24 am

Akupunktuur???
Küsimus suurele ringile. Kellel veel käed või jalad pidevalt külmetavad.
Minul selleks vasak käsi nüüd juba ligi 10 aastat. Põhjus ikka sama ehk sm-ist pärit ajukahjustus. Kuni siiani ei ole ma midagi raviks osanud ette võtta ja nii ta mul lihtsalt on olnud.
Küsimus akupunktuurist tekkis loetud artiklist
http://www.sciencedaily.com/releases/2009/10/091019134713.htm
Mida teie oskate soovitada.

Kas artikli tõlget on vaja !?
Back to top Go down
http://smuudised.blogspot.com/
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Külmad käed, jalad Empty
PostSubject: Re: Külmad käed, jalad   Külmad käed, jalad EmptyThu Oct 22, 2009 10:09 pm

egil4427 wrote:
Akupunktuur???
Küsimus suurele ringile. Kellel veel käed või jalad pidevalt külmetavad.
Minul selleks vasak käsi nüüd juba ligi 10 aastat. Põhjus ikka sama ehk sm-ist pärit ajukahjustus. Kuni siiani ei ole ma midagi raviks osanud ette võtta ja nii ta mul lihtsalt on olnud.
Küsimus akupunktuurist tekkis loetud artiklist
http://www.sciencedaily.com/releases/2009/10/091019134713.htm
Mida teie oskate soovitada.

Kas artikli tõlget on vaja !?
Minul külmetavad kogu aeg isegi suvel väga sooja ilmaga Mad .Sõbrannad alati imestavad mu külmade jäsemete üle... Nii.et kui käed soojad siis om hea päev Laughing
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Külmad käed, jalad Empty
PostSubject: Re: Külmad käed, jalad   Külmad käed, jalad EmptyFri Oct 23, 2009 9:06 pm

Mul sama lugu-käed ja jalad on koguaeg külmad. Parem jalg, mis mul haigem, on eriti külm. Arst ütles, et see on normaalne selle haiguse juures. Öösel soojenevad nad muidugi üles. Ja kui palju liigutada ja mudida oma jalgu, see ka aitab.
Suvel on isegi hea kui käed külmad on. Palavuse korral on nii hea end oma kätega jahutada.

Parimat,
Maiu
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Külmad käed, jalad Empty
PostSubject: Re: Külmad käed, jalad   Külmad käed, jalad EmptyMon Oct 26, 2009 6:33 pm

maimikro wrote:
Mul sama lugu-käed ja jalad on koguaeg külmad. Parem jalg, mis mul haigem, on eriti külm. Arst ütles, et see on normaalne selle haiguse juures. Öösel soojenevad nad muidugi üles. Ja kui palju liigutada ja mudida oma jalgu, see ka aitab.
Suvel on isegi hea kui käed külmad on. Palavuse korral on nii hea end oma kätega jahutada.

Parimat,
Maiu
Just, minu käed-jalad on muutunud soojemaks (õigemini ongi soojad, vaid vahest harva on külmad) sellest ajast kui me Kristjaniga harjutusi teeme ja eriti mõnus on see käte ja keha, jalgade mudimise osa. Ja üleüldse on kõik asjad läinud paremaks. Soovitan kellel võimali lohale tulla meiega ühineda cheers. Siis, et kohtume neljapäeval kell 18.30 10-korrusel Raamatukogus
Back to top Go down
Sponsored content





Külmad käed, jalad Empty
PostSubject: Re: Külmad käed, jalad   Külmad käed, jalad Empty

Back to top Go down
 
Külmad käed, jalad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Alternatiivne ja täiendav ravi-
Jump to: