MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Räägiks juttu !!!

Go down 
+3
Tiux
Pii
egil4427
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyThu Jul 01, 2010 3:11 pm

Tere taas !

Need kuumad ilmad panevad mulle ikka täiega. Paha olla ja keha kange jne... Kuda Teil ?

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
egil4427

egil4427


Posts : 26
Join date : 2009-08-16
Location : Pärnu

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Terekest kah !   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyThu Jul 01, 2010 4:12 pm

Ma läinud üle suvisele ajale, st. päeval magan ja öösel toimetan.
Ei taha mitte 30kraadi sooja. Külma ka ei taha.
Ma sügise inime. Siis kõikse parem olla.

Back to top Go down
http://smuudised.blogspot.com/
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyThu Jul 01, 2010 4:56 pm

Armastan sunny ja sooja merd. kui pea on kaetud kannatab isegi päikese käes peesitada aga pean lihtsalt asja arukalt võtma ja mtte üle pingutama. Suvi on minu meelest parim aeg cheers
Back to top Go down
Riho

Riho


Posts : 3
Join date : 2009-06-03
Age : 54
Location : Raplamaa Alu alevik

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyFri Jul 02, 2010 5:09 pm

Tere!
Mulle meeldib ka suvi ja päike! Siis ei pea vatte selga ajama. Tean ammust ajast et soe teeb mind nõrgaks, kuid võttan nõrkemiseni päikest. Mu see eelis et rasastool viib ikka varju kus ära taastun! Ja tundub nii et kui niimoodi endale liiga teen ja hiljem ära taastun olen nagu tugevam - midagi juurde saanud! Olgu see siis kas päikse-pruun või mingit pidi energia. Eriti meeldib mul palavaga mere ääres (käin korra Haapsalus suvel). Päike oleks nagu + ja tuul - summa 0! Niimoodi laen enda patareisi talve kuudeks, sest siis välja ei saa! Päike anna ju ka D-vitamiini, kuigi jah eks ta kurna kogu süsteemi! Füüsist ja vaimu taastab tegelikult õues värske õhk ja valgus, mere ääres lainete loksumine!
Päikselist Suve!
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyFri Jul 02, 2010 6:16 pm

Päikest Riho !

Tahan ka õudsalt päevitada (mida ma ka teen) aga jah, pärast on kõik jõuvarud kadunud. Varsti jälle välja ei saa, niigi istun siin uberikus terve talv. Nojah...

Päikest !
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Päikest !   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptySat Jul 10, 2010 10:30 pm

Kas kõik on kuumusest lääbakil või ?

Ilusat suve !
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyWed Jul 14, 2010 3:58 pm

Tere !

Lääbakil jah, kiiremaid liigutusi küll teha ei taha ja õues saab liikuda alles pärast 22,00-siis ei tapa kuumus ära.
Jaksu kõigile.
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyWed Jul 14, 2010 7:09 pm

Tere !

Siin sama. Keha üldse sõna ei kuula, jalad valutavad veel hullemini jne... Väljas käin ka ainult õhtuti.

Paremat enesetunnet kõigile !
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyWed Jul 14, 2010 11:06 pm

mina käin 3-4 korda päevas jaheda vee all, siis saab paar tundi olla. toas muidugi. oleme siin puude vahel ka, nagu kausis. täna käisime haapsalus, seal oli naaatukene inimlikum, isegi vihma sadas, ei tibutas!
ilm.ee järgi peqks järgmisel nädalal natuke inimlikum olema......
pidagem vastu Smile
Back to top Go down
http://www.smk.ee
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 11:17 pm

Tere !

Nüüd lubavad veel kuumemaid ilmi Sad((

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 11:43 pm

Päris räme on olla......... ilm.ee joonistas hommseks Tallinnas päikese ette vähemalt pilve kahe piisaga, aga sooja on ikka kuni +30! Ei tea, mitu inimes Kadriorgu jaksab tulla, ega ise küll tegelt õue ei kipu..... :-) Aga ne ma ikka jähen ju
Pealegi lubasin lapsele Viljandisse Folgile minna. Huvitav, kus mu aru sel ajal küll oli..... Rolling Eyes Rolling Eyes
Kui mz üles ei sula, siis jutustan cyclops
Back to top Go down
http://www.smk.ee
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyFri Jul 23, 2010 12:13 am

Suured plaanid Sul jah. No vast ei sula.

Jõudu !

Terv,
kippar.
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyFri Jul 23, 2010 12:36 am

Nojah, ehk... lähen kastan end vette, siis on kindlam vast Rolling Eyes
Katsume siis olla kuidagi!


Back to top Go down
http://www.smk.ee
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 EmptyFri Jul 23, 2010 3:58 pm

Tere !

Mina lubasin lastega nädalavahetusel vembutama-tembutama minna-sellise palavaga tulevad vist küll ainult vees õiged tembud välja. Laste nimel proovin selle katsumuse üleelada ja vapralt vastu pidada. Sama soovin teilegi.

Back to top Go down
Sponsored content





Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Räägiks juttu !!!
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Suhtlemine ja tugi-
Jump to: