MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Tina jalgades

Go down 
AuthorMessage
Pii

PostSubject: Tina jalgades   Fri Jan 22, 2010 3:03 am

Tere!
Minul selline küsimus, et juba mitu päeva on selline tunne nagu oleks sääremarjad raskust täis. Huvitavaks teeb asja see, et see tunne tekib alles peale seda kui olen õueriided selga saanud ja külma õue koeraga jalutama läinud. Kui kodustes riietes olen ja tubaselt toimetan siis on tunne normaalne Rolling Eyes . Kas oskab keegi sarnasest kogemusest rääkida Question
Back to top Go down
View user profile
egil4427

PostSubject: Tinas   Fri Jan 22, 2010 11:19 pm

Seda tuleb ikka aegajalt ette. Kuna jõudu on jalgades vähe siis iga lisakilo on liiast. Mul kipuvad toasussid vahel liiast olema.
Back to top Go down
View user profile http://smuudised.blogspot.com/
Kristjan
Admin

PostSubject: Re: Tina jalgades   Sat Feb 06, 2010 9:05 pm

Temperatuur võib mõjutada küll.

Mul vahel jalad lihtsalt väsinud: siis puhkan ja toimetan taas edasi.

Abi on pidevast treeningust. Kui iga päev natukene jalgadele trenni teha, siis on asi parem. Mu jalgu aitab tugevamana hoida nn postiseis. Piret, pln küsi järgmisel harjutusel ja panen Su asendi paika. Ega see kohe aita, aga kui 2-3 aastat iga päev natuke harjutada, siis on abi küll Smile
Back to top Go down
View user profile http://multipulti.forumotion.net
Sponsored content

PostSubject: Re: Tina jalgades   

Back to top Go down

Tina jalgades
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Welcome Tinaangel!
» World Bank Transcript from meeting Sept 24, 2011 With Shabbibi (thanks to member DCKanz)
» My Swap with Tina Little Haven
» Thank you to Tina for my new baby from the swap!
» Thank you thank you thank you Tina!!