MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Tegemised.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Riho

Riho


Posts : 3
Join date : 2009-06-03
Age : 54
Location : Raplamaa Alu alevik

Tegemised. Empty
PostSubject: Tegemised.   Tegemised. EmptyThu Jun 11, 2009 6:26 pm

Jälgin foorumit mõnda aega liitujaid nagu napib, kuigi selle diagnoosiga peaks olema palju rahvast! Endal mul multiplex juba kaua aega seepärast oleks huvitav teada millega teised tegelevad. Ravi suhtes ka kaasa rääkida ei saa, kuna asi juba nii kaugel et midagi mulle ei tehta - lihtsalt polevat mõtet. Korra aastas käin keskuses näitamas ega pole terveks saanud. Ootad ja loodad aga ei tea ise ka mida! Mul on suur kogemuste pagas ja pikk staaž, mida jagada! Küsida võib kõik, kui ainult küsijaid oleks!
Päikest ja tervist!
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Tegemised. Empty
PostSubject: Re: Tegemised.   Tegemised. EmptyFri Jun 12, 2009 8:44 pm

Huvitav asi selle SM-iga. Ravi ei saa siis kui oled juba liiga haige ja ei saa ka siis kui ei ole veel nii haige või natuke haige-minuga oli nii, oodati, et veel haigemaks jääksin. Siis lootsingi, et ei jääks haigemaks ja lootsin ka , et saaks mingitki ravi- sihuke nõme olukord oli.
Back to top Go down
hindrek




Posts : 8
Join date : 2009-05-25
Age : 79
Location : Tartu

Tegemised. Empty
PostSubject: Re: Tegemised.   Tegemised. EmptyFri Jun 12, 2009 10:30 pm

Rihole.
Vanuse jargi arvates voiks sul olla a`genemistega variant.
Minul on arvatavasti PPMS s.t. aeglaselt ja vaikselt progresseeruv
ilma a`genemisteta.
Oskaksin kysida midagi omasuguse k`aest
Minusugusele tyybile vist to`esti mingi bill ei aita.
Back to top Go down
Riho

Riho


Posts : 3
Join date : 2009-06-03
Age : 54
Location : Raplamaa Alu alevik

Tegemised. Empty
PostSubject: Hei!   Tegemised. EmptySat Jun 13, 2009 5:00 pm

Maimikro kas nüüd oled nii haige, et saad ravi? Hindrek mul ka progresseerub tasa-tasa ja ütlevad teha pole mõted midagi!
Päikes päeva!
NB! Keegi on kenast öelnud puue on ainult välja valitutel, kõigile seda ei anta! SM pole tegelikult puue kuni ta ei hakka emamist segama!
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Tegemised. Empty
PostSubject: Re: Tegemised.   Tegemised. EmptyMon Jun 15, 2009 8:05 pm

Minule pandi diagnoos juba aastal 2002. Selleks ajaks kui arstini jõudsin olid kõik sümptomid üleläinud. Edasi polnud tükkaega häda midagi. Kui hädad algasid oli aasta 2006-7 ja siis öeldi, et pole hullu, ootame veel ägenemisi ja alles siis saab ravi peale. Pidin siis iga 3 kuu tagant ennast seal näitamas käima. Ega ma hästi aru ei saanudki, et oleks ägenemine olnud, aga kui järjekordsel visiidil käisin(2008), siis kurtsin, et üldine enesetunne on kehvem kui varem. Nüüd siis juba 9 kuud olen süstinud Rebifit.
Back to top Go down
Sponsored content





Tegemised. Empty
PostSubject: Re: Tegemised.   Tegemised. Empty

Back to top Go down
 
Tegemised.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Suhtlemine ja tugi-
Jump to: