MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 vaktsineerimine

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Tiux




Posts : 7
Join date : 2009-06-02
Location : Lõuna-Eesti

vaktsineerimine Empty
PostSubject: vaktsineerimine   vaktsineerimine EmptyFri Dec 11, 2009 6:56 pm

Minule pakkus perearst võimalust vaktsineerida nn.seagripi vastu alates 14.dets.-st.Kuna SM haiged kuuluvad riskigruppi,siis on see tasuta.Olen 3 viimast aastat sügiseti teinud tavagripi vaktsiini süsti,ka sel aastal.Kuidas suhtute seagripi vaktsiini,kas lasete end vaktsineerida Question Mina ei suuda otsustada, confused mida teha.Ilusat jõulukuud kõigile santa
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

vaktsineerimine Empty
PostSubject: Re: vaktsineerimine   vaktsineerimine EmptyFri Dec 11, 2009 7:16 pm

Tere!
Mina kohe kindlasti EI LASEKS ennast vaktsineerida. Pole kunagi ühegi asja vastu vaktsineerinud ja ei tee seda ka edaspidi, vähemalt vabatahtlikult mitte. Ma ei usu sellistesse asjadesse ja minu arst lausa hoiatas, et vaktsiinid muudavad inimese teatud ajaks vastuvõtlikumaks igasugustele haigustele. Seetõttu olen vaktsineerimist vältinud ja pole haige ka olnud, ei mäletagi kui kaua. Minu vaktsiin on küüslauk ja sibul. Aga eks see on ikka iga inimese enda otsustada ja usk aitab palju asja juures kaasa. Kui usud vaktsiini siis tee kindlast ära aga kui kahtled siis pigem mitte... Ja ära kindlasti lase ennast teistest mõjutada.
Ilusat Jõuluaega sulle ja tore oli sust kuulda. Kuidas sul muidu on ja läheb?
Back to top Go down
Kristjan
Admin



Posts : 49
Join date : 2009-05-22

vaktsineerimine Empty
PostSubject: Re: vaktsineerimine   vaktsineerimine EmptyWed Jan 06, 2010 8:53 pm

Mina ka seagripi vastu ei vaktsineeri. Muidu olen seda meelt, et iga vaktsiini puhul tuleb vaadata ja kaaluda, kas see on vajalik või mitte.

Muide, suurepärane artikkel kaasaegse vaktsineerimise isast Paul Offitist Wiredis: http://www.wired.com/magazine/2009/10/ff_waronscience/
Back to top Go down
https://multipulti.forumotion.net
Sponsored content





vaktsineerimine Empty
PostSubject: Re: vaktsineerimine   vaktsineerimine Empty

Back to top Go down
 
vaktsineerimine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Alternatiivne ja täiendav ravi-
Jump to: