MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Kiviaja Dieet

Go down 
3 posters
AuthorMessage
sys

sys


Posts : 2
Join date : 2010-01-13
Age : 51
Location : Viljandi

Kiviaja Dieet Empty
PostSubject: Kiviaja Dieet   Kiviaja Dieet EmptyThu Jul 01, 2010 5:03 pm

Tere.

Mul oli esimene väljalöök 2,5 aastat tagasi ja kohe peale seda kaevasin ma neti SM materjalide kohta läbi ja leidsin http://www.direct-ms.org/nobedofroses.html ja tegin täieliku toitumisemuudatuse http://www.direct-ms.org/recommendations.html . Tulemuseks on nii et see esimene väljalöök ongi seni viimane. Viimase 3 nädala jooksul olen rattaga sõitnud mingi 200km. Seda siis kui päike loojunud on, kuuma ei kannata ja ülepingutusest annab märku see et keegi hakkab nägemisele pitskardinaid ette tõmbama, et siis pean puhkama. Ratta seljast ja selga on raskusi maharonimisega, aga kui rahulikult ja aeglaselt teha, saab hakkama.

Direct-MS toitumises on mul ainult mugandusi, et hapendatud piimatooteid (Helluse (hulluse)) jogurteid söön, koorevõid (rasvasegud no-no-no) ja puhast rukkileiba (nisugluteen no-no-no). Ja ohtralt igasuguseid värvilisi juur, aed ja puuvilju.

Ja siis on veel omad mõtisklused ja meditatsioonid, mis mõtteid korrastavad ja väga hästi on aidanud ning eneseusu tagasi toonud. Ma olen vastik individualist Smile ja teen üha rohkem seda mida ise tahan... noh heas mõttes ikka Smile
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Kiviaja Dieet Empty
PostSubject: Re: Kiviaja Dieet   Kiviaja Dieet EmptyThu Jul 01, 2010 7:35 pm

Mina ka toitun enamvähem samamoodi, vahest libastn ka Rolling Eyes , aga ma püüan. Loodan,et sellest on kasu. Mul diagnoos juba 15 aastat ja ägenemisi kapaga olnud, praegu õnneks juba päris pikalt stabiilne Smile .
Aga jõudu kõigile ja tänan huvitava lugemise eest!
Kes veel midagi alternatiivset teeb? Andke teada! Olen uudishimulik bounce !
Nautige suve, sunny , flower !
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Kiviaja Dieet Empty
PostSubject: Re: Kiviaja Dieet   Kiviaja Dieet EmptyTue Jul 20, 2010 2:49 am

Päikest !

Mina söön siin seda mida ette antakse.

Terv,
kippar.
Back to top Go down
Sponsored content





Kiviaja Dieet Empty
PostSubject: Re: Kiviaja Dieet   Kiviaja Dieet Empty

Back to top Go down
 
Kiviaja Dieet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Alternatiivne ja täiendav ravi-
Jump to: