MultiPulti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MultiPulti

Multiskleroosiga elavate, multisklerootikute sõprade-tuttavate-lähedaste ning multiskleroosi kohta lisainfo otsijate kohtumispaik
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Räägiks juttu !!!

Go down 
+3
Tiux
Pii
egil4427
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 7:10 pm

Eile veel ei sadanud veel mingit lörtsi ja meil praegu ka enam ei saja. Ehk sai otsa Laughing !
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 8:59 pm

Tere !

Tore uusi tegijaid siin näha minugi poolt. Ka mina kuulun nüüdsest Copaxoni süstijate hulka, juba 5 päeva. Sain enne 3 doosi keemiat ja nüüd siis see.. Loodan väga, et sellest enese torkimisest on rohkem abi kui Rebifist. Süstid on küll nati ebameeldivamad, suuremad ja ka valusamad. Süst ise pole valus, aga pärast süsti on 15 mintsa nati valus. Siis läheb õnneks üle ja rahu majas. Õnneks ei ole sellega kaasas mingeid kõrvalmõjusid, nagu oli Rebifiga minu puhul.
Kuidas teistel kogemused on selle Copaxoniga?

Parimat
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 10:55 pm

Tere !

Mina kunagi ammu süstisin Betaferoni ca 1,5a endale. Ei aidanud. Muud pole süstind. Keemiast loobusin.

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 11:33 pm

Mina Copaxoni peal varsti 2 aastat. Torkimisega täitsa harjunud ja ägenemisi pole ka sel ajal olnud Laughing . Ja pole nii hull kui Rebiff, selle kõrvalmõjud olid mul ikka täitsa rasked Sad taluda.
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 4:13 pm

Minu Copaxone kogemus nats üle kolme aasta ja see aeg on ägenemisteta olnud. Usutavasti m itte selle pärast, et ma otsustasin, et nüüd enaum ei tule Smile Selle peale süsti valuga harjub varsti ära, nii et ei saa enam arugi. Ma olin eile peale Tartu sõitu jube väsinud ja jäin koos lapsega ca 10 paiku magama (mina vist jälle enne teda...) ja mees tegi millaski öösel mulle nii süsti ära, et mul polnud sellest aimugi. Hommikul küsisin, et kas tegid ja tõenduseks on kannikas ikka naaaatukene katsudes valus ka!

Tartu sõit oli tegelt päris tore - kohtusin viie vahva multipultiga! Kõik rõõmsad ja tegusad. Arutasime laagrit, et mis seal teha ja kuidas olla.

Kas teil ikka on selle kohta infot? Tahaks väga vahelduseks sellise äraolemise teha, kuhu kõigil oleks isu tulla (ambitsioonikas, kas pole Rolling Eyes )! Nii et palun andke märku, mis sellest põhimõtteliselt arvate! Kuupäevad 22-25 august, koht Aa rand ja laager!

Pille-Katrin
Back to top Go down
http://www.smk.ee
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 6:36 pm

Tere Pille-Katrin !

Aa rand ?! Ma olen seal rannas isegi ujumas käinud ! Mul elavad ema ja õde Aas. Ma kahjuks nii kõbus praegu veel ei ole, et Teiega laagri tulla. Kuigi väga tahaks ! Aga noh... Aga Teie lõbutsege !

Terv,
kippar.
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 8:01 pm

Kuule, Kippar - Sul ju peaaegu neli kuud veel aega - kes teab, mis elu toob! Äkki tantsime veel sumedas augustiöös Cool
Back to top Go down
http://www.smk.ee
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 10:04 pm

Just, just Smile ! Sa Kippar oled ikka täiega pessimist. Pea püsti ja silm särama ja äkki leiad kellegi kes sind kohale lükkab Laughing.
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 12:23 am

Tere taas !

Tegelt ei ole ma üldse pessimist ! Kuigi mõnikord jah... Tantsida tahaks küll ! Oi kus tahaks ! Kohalelükkamine on üks asi aga just kohapeal olek. Ma väsin isegi istudes. Täna muideks esines meile Erich Krieger. Kunagi sai Laagri "Scotland Yard´is Tema lugude järgi tantsu vihutud küll.

Olge tublid !

Terv,
kippar.
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 2:37 am

Tere jälle !

Plaanite laagrit teha Aas või Sakal ? Ja kippar kirjutage ikka palun väikse tähega. Eks. See mu ametinimi.

Terv,
kippar.
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 3:43 pm

Võtan teadmiseks, kippar Laughing
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 3:50 pm

Tänud Smile
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 7:49 pm

Just nii, kippar Wink
Laager tuleb Aa küla praegu vist metodisti kiriku käes olevas laagris, kus ennemuiste pioneerid kasvatust said ja hullasid. Seal on hirmus ilus, aga kehva asi see, et toad suured..... 10 voodiga. No ilmselt ei tule küll kõik kohad täis. Külalisi saabub ka sõbralikest naaberosariikidest lõuna poolt cat . Lõubs saab meil igatahes olema, saan täna just Vladislavaga kokku, et kava arutada. Igatahes - soovid, unelmad ja muud ettepanekud on teretulnud!
Back to top Go down
http://www.smk.ee
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 9:04 pm

pillekatrin wrote:
Minu Copaxone kogemus nats üle kolme aasta ja see aeg on ägenemisteta olnud. Usutavasti m itte selle pärast, et ma otsustasin, et nüüd enaum ei tule Smile Selle peale süsti valuga harjub varsti ära, nii et ei saa enam arugi. Ma olin eile peale Tartu sõitu jube väsinud ja jäin koos lapsega ca 10 paiku magama (mina vist jälle enne teda...) ja mees tegi millaski öösel mulle nii süsti ära, et mul polnud sellest aimugi. Hommikul küsisin, et kas tegid ja tõenduseks on kannikas ikka naaaatukene katsudes valus ka!

Tartu sõit oli tegelt päris tore - kohtusin viie vahva multipultiga! Kõik rõõmsad ja tegusad. Arutasime laagrit, et mis seal teha ja kuidas olla.

Kas teil ikka on selle kohta infot? Tahaks väga vahelduseks sellise äraolemise teha, kuhu kõigil oleks isu tulla (ambitsioonikas, kas pole Rolling Eyes )! Nii et palun andke märku, mis sellest põhimõtteliselt arvate! Kuupäevad 22-25 august, koht Aa rand ja laager!

Pille-Katrin

Tere !

Mina ei ole sellest laagrist midagi kuulnud. Kas, et sellel olengul osaleda peab mingi ühingu liige olema või? Kust ma infot saaksin?
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 10:54 pm

Tere !

Lõunast ? Setud või ? Smile Unelm on mul küll olemas... Usun et Teil saab VÄGA tore olema. Aas on jah mingi koht, kus laagreid peetakse. Ja otse loomulikult on virumaa väga ilus. Ma pole ka sellest laagrist varem midagi kuulnud. Salatsete
siin... Smile Palju muidu osavõtutasu on ? Ja kes teab jah mis nelja kuu pärast juhtub. Täna käisin Jüri vahel "hulkumas" oma ratastooliga. Appi kui väsind ma nüüd olen. Kõigest mõnisada meetrit. Nojah...

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 07, 2010 5:18 am

Tere ööd!

Lõunamaa on Setumaast veelgi kaugemal, üle piiri ja siis veelkord üle piiri Wink
Ei salatse me midagi, lihtsalt Tallinna Ühingu elu on suht tüüne olnud ja info kinni istunud..... Aga loodetavasti kõik muutub ja ainult paremuse poole! Laager on mõeldud jah Ühingu liikmetele ja pole ju ometi mingit põhjust, miks kõik multipultid ei peaks liikmed olema! See teadagi ei kohusta millekski, vaid annab hoopis lugematuid uusi võimalusi ja kogemusi sunny . Kõige lihtsamini saab liikmeks tavalise sooviavalduse alusel, mille võib rahumeeli mulle postkasti lähetada pillekatrin(at)gmail.com Tahaksin ka noorema rahvaga suhelda ja võibolla vahel ka trehvata ja kasulike ja huvitavate asjadega tegelda ning selleks ongi ühing hea võimalus. Vähemalt ma usun, et see on võimalik!
Ühesõnaga, kõik on me endi kätes (uhh, ma hakkan hilisest kellaajast vist segast peksma.... cyclops ) ja elu läheb ainult paremaks. Laager tuleb lahe ja kõigile, esialgu osavõtumaks 210 krooni, kui saan miskeid sponsoreid juurde, siis ehk vähem... Enne ja peale seda teeme ka igasugu lahedusi!
Homme ma kahjuks kiirreageerimisrühmas pole ja saan arvuti juurde alles õhtul/öösel, kes tahab kiiresti ühendust, olge lahked ja telefoneeriga 5077411
Peame vastu!
Back to top Go down
http://www.smk.ee
pillekatrin




Posts : 13
Join date : 2010-05-03
Age : 53
Location : Tallinn, Kopli

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 07, 2010 5:19 am

Ah jaa, se meie koduleht, www.smk.ee, kus tegelikult kõik operatiivselt peaks üleval rippuma, ei toimi veel korralikult. Aga küllap me väga peagi ka sinnani jõuan ja siis on see koht, kus kõigest teada saab!
Back to top Go down
http://www.smk.ee
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 21, 2010 3:39 pm

Tere kõigile !

Mul on jalad jubedalt paistes. Järsku keegi oskaks mingit nõu anda ? Olen ratastoolis juba üle nelja aasta.

Tänades,
kippar.
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 21, 2010 9:55 pm

kippar wrote:
Tere kõigile !

Mul on jalad jubedalt paistes. Järsku keegi oskaks mingit nõu anda ? Olen ratastoolis juba üle nelja aasta.

Tänades,
kippar.
Eks siis nagu ikka - jalad üles ja jahedat mähist. Kas nad sul valusad ka?
Back to top Go down
Tiux




Posts : 7
Join date : 2009-06-02
Location : Lõuna-Eesti

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 1:25 am

Tere üle pika aja!Mina ka siis "talveunest" üles ärganud,viimati külastasin foorumit detsembris.Tegelikult tuli mulle alati hot-postkasti teade kui keegi multi-pultis mingi teema üles võttis,aga sel aastal teateid enam ei tulnud.Mõtlesin küll vahel,et ei tea,kas multi-pulti enam ei eksisteeri või milles asi?See-selleks,nagu ma näen,kõik on õnneks hästi,uusi toredaid liikmeidki juurde tulnud.Päris lõbus teil siin Laughing Minul sai nüüd aasta ilma ägenemisteta bounce ka copaxoni olen süstinud nats üle aasta.Võib rahul olla,sest enne seda oli ikka 3-4 ägenemist aastas.Talvel hoidsin libedatest kohtadest kaugemale,sest üks kukkumine oli veel hästi meeles.Siiski "õnnestus" mul toas riietumisel tasakaal kaotada ja jälle jalg korralikult välja väänata.Praegu on paranenud,saan jälle väljas liikuda ja autoga sõita.Pikka maad(üle500 meetri) ühe hooga ei jõua,peab vahepeal puhkama,sama on tubade koristamisega,ei tohi väga kiiresti teha,siis väsivad jalad hullusti.Ikka aeglaselt,vahepeal puhata jne.Üks probleem on minul veel,nimelt ei talu ma liiga palavat ilma.Praeguse ilmaga olen väga rahul(kuigi paljud seda kiruvad).Oli siin veidi aega tagasi see soojalaine,siis istusin lihtsalt toas ega pistnud ninagi õue.Kuigi toaski oli palav,see teeb mind lihtsalt nii jõuetuks.Ei tea kuidas suve üle elan,tuleb vist kuskile keldrisse end sisse seada.Kuidas teil suhted liigse soojaga on?Selleks korraks kõik,tahtsin lihtsalt märku anda,et olen ikka olemas.Ilusat kevade jätku Laughing
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Tere !   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 1:54 am

Ma kunagi läksin väga julgelt jalutama. Pärast sain häda-vaevu laeva. Hea, et keegi ei näind... Ma ka kuuma ei talu üldse. Mitte midagi mis on kuum.

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
Pii

Pii


Posts : 37
Join date : 2009-05-23
Age : 57
Location : Laagri, Harjumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 3:14 pm

Tere Tiux, rõõm, et sul hästi läheb. Ega minagi väga sooja talu. Kui ikka väga soe, poen varju Laughing . Aga suve ma armastan!
Ja suured tänud eilse toreda päeva eest kõigile kes jaksasid kohale tulla. Pead püsti ja seljad sirgu, näöd naerule ja suvele vast sunny !
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 3:46 pm

Tere !

Näod naerule ? Jätan lollaka mulje ju kui pidevalt hirnun... Very Happy


Terv,
kippar.
Back to top Go down
maimikro




Posts : 19
Join date : 2009-06-12
Age : 47
Location : Lääne-Virumaa

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 9:07 pm

Tere !

Minulgi sama lugu selle palavaga, ei jaksa siis eriti olla ja toimetada, aga päikest ma armastan. Ja saunaga ka sama lugu- ei tohiks käia, aga ma ikka natike käin kui ei ole veel liiga kuumaks saun läinud. Suveks olen endale kübaraid muretsenud ja saunas käimiseks ka viltmüts alati peas.
Liikumisega ja üldse toimetamisega ikka nii,et tasa ja targu, siis saab hakkama.

See suve lõpu kokkutulek Aa rannas- ma väga tahaks tulla ja ma vist ikka olen SM-ühingu liige ka. Pärast siin foorumis hiljuti sellest üritusest kuulmist ei teadnud ma isegi kas ma olen liikmeks võetud või ei, kuigi avaldus sai tehtud jube ammu aega tagasi, aga vastust polnud siiani saanud. Ja nüüd siis helistas mulle keegi Ida-Virumaalt, kes siis seal vist seda asja ajab ja tutvustas plaane ja lubas meilile infot saata. Loodan , et see info liigub kiiremini kui avaldusele vastamine.

Parimat kõigile!
Back to top Go down
kippar

kippar


Posts : 38
Join date : 2009-05-23
Age : 55
Location : Jüri

Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 EmptyWed Jun 30, 2010 3:25 am

Tere !
Jälle siin vaikseks jäänud. Täna võtsin päikest. Kuumus teeb ikka liiga. Aga muidu olen eest ilus punane Very Happy

Päikest,
kippar.
Back to top Go down
Sponsored content





Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Räägiks juttu !!!   Räägiks juttu !!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Räägiks juttu !!!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MultiPulti :: Suhtlemine ja tugi-
Jump to: